Aeskulab na Unilabs

Zajímá Vás

E-shop pro samoplátceVybrat vyšetření
Testy na cukrovkuRezervujte ZDE
Kalendář preventivních prohlídekStáhnout
Firemní nabídkaZjistit více
Odběrová místaHledat
Kontakty pro lékařePřehled
Kontakty LaboratořeNapište
Pracujte u násZjistit více
Unilabs ve světěKde jsme
Naše službyVzorky
Naše sítěPřejít

Biochemie a hematologie

Laboratoře zajišťují základní i specializovaná vyšetření především humánního ale i veterinárního původu.

Biochemie a hematologie

Unilabs

aeskupic

Unilabs je největší soukromý poskytovatel laboratorních služeb a diagnostiky v České republice. S 24 laboratořemi, na 85 odběrových místech, s 1350 zaměstnanci ročně generuje více než 24 milionů vyšetření pro ambulantní lékaře, nemocniční zdravotnická zařízení a samoplátce. Je významným, stabilním a uznávaným partnerem zdravotnických profesionálů, dynamicky rostoucí společností a atraktivním zaměstnavatelem. Nabízí péči jak v rutinních, tak specializovaných vyšetřeních prakticky ve všech oblastech moderní diagnostiky, včetně vyšetření bioptických a cytologických, nebo forenzní a lékařské genetiky. Společnost spolupracuje také s veterinárními ordinacemi. Společnosti Unilabs je jednou z největších evropských diagnostických společností s více než 12 000 zaměstnanců.

Care Big

Kariéra

V Unilabs máme výjimečný tým a vstřícnou firemní kulturu CARE BIG založenou na lidskosti, zaujetí a zapojení - na úrovni jednotlivce, týmů i práce. Díky našim hodnotám a lidem je Unilabs velkou a dynamicky se rozvíjející společností s lidským rozměrem.

carebig

Díváme se očima klienta

Snažíme se porozumět potřebám našich klientů a pokud je to možné, vycházíme jim vstříc. Našim cílem je profesionální servis lékařům a správně diagnostikovaný pacient.

Měníme věci k lepšímu

Každý z nás vkládá do své práce osobní energii a zapojení, chuť a potřebu věci vylepšovat. Zájem o okolí a osobní zodpovědnost jsou hodnoty, které dokážou měnit svět kolem nás.

Zkoušíme nové cesty

Počítáme s potřebami zítřka i budoucího trhu. Využíváme inovativní postupy, nejmodernější technologie i formy sdílení informací, zaměřujeme se na efektivitu.

Vydáváme ze sebe to nejlepší

Máme vynikající sestry, řidiče, laboranty, lékaře a tým kolegů, který jim pomáhá poskytovat kvalitní služby

ze života v Unilabs

FBIGLI