Laboratoř klinické biochemie a hematologie

Unilabs Diagnostics k.s. Praha 4 - Budějovická

Zdravotnické zařízení Unilabs Budějovická, Praha 4 – laboratoř klinické biochemie a hematologie - působí v oblasti laboratorní medicíny již od roku 1994.

Laboratoř provádí vyšetření v odbornostech klinická biochemie, hematologie a lékařské mikrobiologie. Charakterem své činnosti se podílí na stanovení správné diagnózy, diagnostickém sledování průběhu onemocnění a jeho terapii. V rámci svých vyšetření spolupracuje s lékaři a organizacemi provádějícími klinické studie a  řešícími výzkumné úkoly. Jejími klienty jsou i IVF centra a laboratoř v tomto smyslu prochází pravidelně audity Státního úřadu pro kontrolu léčiv.
 

Provádí rovněž vyšetření pro veterinární ordinace.

Od 1.6.2023 nesou naše laboratoře jméno Unilabs. Je to tak vyústění toho, že v roce 2018 se skupina AeskuLab stala součástí prestižní laboratorní sítě Unilabs, jedné z největších evropských diagnostických společností.

Laboratoř je vybavena nejmodernější technologií a personálně obsazena VŠ lékaři, analytiky a laboranty s atestacemi v příslušných odbornostech. Je zapojena do celostátního systému externí kontroly kvality a akreditovaná u Českého institutu pro akreditaci dle ČSN EN ISO 15 189.
 

Nabízíme lékařům ve spádové oblasti základní biochemická a hematologická vyšetření v režimu STATIM.

Laboratorní příručka a pokyny pro pacienty a lékaře

Antala Staška 1670/80
Praha 4 - Krč
140 00
Klientské centrum: 800 737 383

Vedoucí laboratoře:

Ing. Petra Hoskovcová
petra.hoskovcova@unilabs.com