Laboratoř klinické biochemie a hematologie

Unilabs Diagnostics k.s., pracoviště Praha 6 Hadovka

Laboratoře Unilabs v Praze jsou diagnostické laboratoře se zaměřením na obory klinické biochemie, hematologie, imunochemie, imunologie, alergologie, mikrobiologie a autovakcín, DNA diagnostiky. Provádí též vybraná vyšetření pro veterinární ordinace.

K odběrům pacientů slouží více než dvacet odběrových pracovišť v Praze a okolí.
To umožňuje provádět odběry pacientů bez čekání a blízko místa bydliště. Provoz je zajištěn každý pracovní den. 

Pokud jsou odběry pacientů prováděny v ambulanci lékaře, lze pro odeslání vzorků do laboratoře a zpětné doručení výsledků využít svozovou službu laboratoře. 

Výsledky většiny rutinních vyšetření (kromě mikrobiologických) jsou dodány svozovou službou písemně následující den po odeslání. Výsledky laboratorních vyšetření jsou pro lékaře dostupné na požádání bezplatně i elektronickou poštou formou zabezpečeného protokolu. Výsledky většiny vyšetření jsou tak dostupné týž den a přiřazují se podle použitého počítačového ambulantního programu do elektronických záznamů pacienta. Lékaři a určení vysokoškolští pracovníci laboratoře poskytují každý den konzultace k laboratorním vyšetřením a jejich účelnému ordinování.

Od 1.6.2023 nesou naše laboratoře jméno Unilabs. Je to tak vyústění toho, že v roce 2018 se skupina AeskuLab stala součástí prestižní laboratorní sítě Unilabs, jedné z největších evropských diagnostických společností.

Laboratorní příručka a pokyny pro pacienty a lékaře

Evropská 2589/33B
Praha 6 - Dejvice
160 00

Klientské centrum: 800 737 383

Vedoucí laboratoře:
RNDr. Iva Bártů, Ph.D.
iva.bartu@unilabs.com